Kombinace popisu základní stránky a náhledů produktů, Drupal 7 a Ubercart

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak lze v Drupalu 7, pravděpodobně ve Views nakombinovat popis stránky s celkovým shrnutím a pod ním výpis náhledů produktů, aby stránka vypadala obdobně jako zde: https://www.cajovydychanek.cz/zbozi/zelene-caje

Předem díky, Vlastimil

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Toto řeším pomocí Views, kategorií a kontextového filtru ve Views.

Produkty se zařadí do kategorií a kategorie mohou mít popisek. Tím pádem máte vytvořený základ toho, co chcete, někomu to třeba stačí.

V momentě, kdy potřebujete výpis produktů v kategorii trochu více upravit či filtrovat (třeba ukázat jen zboží na skladě), asi zapnete Views se simulací výpisu kategorie. Problém je, že vám pak zmizí popisek kategorie nad produkty.

Řešením je vyrobit si nové View zobrazující popisek termínu kategorie, samozřejmě s kontextovým filtrem, který zařídí zobrazení příslušného popisku. Toto nové View dáte do hlavičky pohledu zobrazujícího výpis kategorie a máte hotovo.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru