Kodeky pro Windows Media Player 12

Ahoj, funguje vám video ve Windows Media Playeru 12 více méně bez problémů? Prej by měl WMP ve Windows 7 podporovat nějaký nový kodeky narozdíl od Windows Media Playeru 11 ve Vistě. Co je na tom pravdy? Doporučte nějaký balíček s kodeky pro WMP 12 a Windows 7. Mám problém s přehráváním videa - ne všechny moje AVI fungují.

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím, mě zatím vše ve Windows Media Playeru 12 i Windows 7 jde přehrávat bez problémů. Pokud vím, tak WMP má nově nativní podporu kodeku H.264. Ve Windows Media Playeru 12 si bez instalace dalších věcí přehrajete i soubory MOV (Apple QuickTime).

Co se týče balíčků s kodeky, asi bych šel do ffdshow nebo do Shark's Windows 7 Codec.

návštěvník

já používám bs player a tam mi jde všechno spustit normálně

návštěvník

Jo,ale bavíme se o Windows M.Pl.12 a ne o bs playeru.Jde mi na něm taky spustit skoro všechno a je pěkně udělanej,obraz a pod.Ale FLV tam bez kodeku třeba spustit nejde.Zkoušel jsem potom žraloka a šlo mi to.Ale 7-ičky,zvláště Home Premium ještě moc vychytaný není,tak jak byly později xp.No,aktualizovala se mi potom zvukovka a pod a vše se mi potom nějak podělalo.Tak jsem toho využil,než jsem si přeinstaloval počítač zpět na 32-bitovou verzi,protože je přece jenom víc programů na ni kompak. a vyzkoušel jsem třeba Jet Audio -moc pěkně udělanej program a zvláště hlavně zvuk a konkrétně basy,opravdu čistý a jsem po instalaci zpět před rozhodnutím a říkám si ,proč si zanášet počítač milionama programů,když v jednoduchosti je krása.Player 12,media centr je taky pěkný,pár kodeků a když už bych si měl dávat nějakej program,tak za pořádný peníze,proto že zadarmo je to skoro všechno stejný a těm opravdu už dobrým se jim nevyrovnají.Je to jak ze vším,chceš pořádnej vypalovák-zaplat si ho,např.na 7-y Nero 8 nebo 9,jiný bude dělat broblémy a garantuji vám,jak dáte to opravdový licenční č.,už vám to nebude házet hlášku patent třetí strany atd.,půjde to všem a ne jak to čtu všude,jak se to každej snaží obejít,mají to dobře pohlídaný.něco se dá,ale něco je zbytečný.

návštěvník

12ctka ve W7 má problém s částečně stáhnutými filmy pokud film není stažen kompletně nedá se přehrát jen stažená část (stažení se přeruší nebo cokoli) i kdyby to bylo 99% a chyběly jen titulky na konci v BS nebo KM pleyeru ano .... jinak je pravda že přehrává snad cokoli

návštěvník

mi nejdou titulky v AVI filmech.V předchozích verzích W.M.P mi titulky šli.Nevite čim to je?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru