Kategorie co nejefektivněji

Zdravím,prosím ještě jednou o radu jak co nejefektivněji udělat kategorie, aby se to dalo pak jednoduše a dobře třídit. S drupalem nemám tolik zkušeností a nechci to moc zmrviť. Vysvětlím na příkladu, mám například inzerci, kde jsou různé kategorie jako například auto, moto, reality a každa z těchto kategorií by měla mít podkategorii prodám, koupím no a nějak by tam měla být umístěna i kategorie, kde budou kraje, okresy, města. Jak je to nejefektivnější, umístit to do jednoho slovníku nebo odděleně a nějak propojit. Chtěl bych mít pak na úvodní straně zobrazený odkaz na každou kategorii z té inzerce v podobě například obrázku a pak ke každému odkazu ještě pododkaz prodám, koupím. S tím, že počítám, že by tam ještě mohli být i články, které budou mít tytéž kategorie, ale už jen ty hlavní, auto, moto, reality, ... Jak tedy vyřešit něco takového, aby ta struktura co nejméně zpomalovala web?
A omlouvám se, že to tu zase píšu, ale je zde mnoho zkušených drupalistov, tak doufám, že mi někdo poradí
Děkuji moc za všechny rady.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru