Kalendář - next, prev

Dobrý dne,

mám měsíční views k modulu calendar. Vše funguje - jenom se mi nepřeloží navigace tlačítek next a prev a v překladu rozhraní to přeložené je. Nevíte, kde může být chyba?

David B.

návštěvník

chyba je v modulu date ( date\date_view­s\theme date-views-pager.tpl.php):
- zatím jsem to upravil nesystémově, ale jiné řešení neznám (rád se nechám poučit):
 <ul class="pager">    <?php if (!empty($prev_url)) : ?>      <li class="date-prev">            <?php $prev_text = t('Prev')?> <!--  navíc  -->            <?php $next_text = t('Next')?> <!--  navíc  -->
        <?php print l('&laquo;' . ($mini ? '' : ' ' . t($prev_text , array(), array('context' => 'date_nav'))), $prev_url, $prev_options); ?> <!--  změněno  -->      &nbsp;</li>    <?php endif; ?>    <?php if (!empty($next_url)) : ?>      <li class="date-next">&nbsp;        <?php print l(($mini ? '' : t($next_text, array(), array('context' => 'date_nav')) . ' ') . '&raquo;', $next_url, $next_options); ?> <!--  změněno  -->      </li>    <?php endif; ?>    </ul>

Profile picture for user Jan Polzer

Soubory tpl.php je šablona, kterou si nakopírujte do svého tématu vzhledu a dle libosti upravte. Drupal pak při jejím nalezení použije tu kopii, kterou budete mít v tématu vzhledu. Takže rázem máte systémové řešení.

návštěvník

to mě také napadlo, ale nějak to nezafungovalo - ale asi jsem to špatně nakopíroval  (do themes/*/templates) Po nakopírování do themes/*/ a vyčištění mezipaměti to najednou zafungovalo.

Děkuji za nasměrování :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru