Kalendář akcí

Prosím o pomoc s vytvořením na svém webu, složky kalendář s akcí výstav a setkaní. Snažil jsem se podle několika návodů dát to dohromady, ale nefunguje nic. Mám Drupal 6.12 stáhl jsem si podle tohoto návodu http://www.drupaltherapy.com/node/76 a vše podle něj nastavil. Opět jsem byl neúspěšný. Hledal jsem i v knize DRUPAL 2 a googlu bez výsledku. Mohu poprosit o pomoc. Díky moc za pomoc Richard.

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím, co přesně chcete slyšet? Toto je moc obecný dotaz, na to abych konkrétně odpověděl. Co přesně Vám tam nefunguje? To video je poměrně detailní.

návštěvník

Kalendář se mi zobrazí , ale nemohu do něj zapsat příslušnou informaci o akci. Viz
www.richard-novotny.cz , která by se zobrazovala po zmáčknutí dne s akcí , který bude mít třeba jinou barvu? Díky za pomoc.

Profile picture for user Jan Polzer

No kalendář je jen k zobrazování. Přidal jste k typu obsahu CCK políčko Date s datem? S kalendářem se to pak prováže pomocí Views. Není to tak, že byste klikl do kalendáře a tam vám hned vyskočil formulář pro zadávání. To provádíte normálním přidáním obsahu.

návštěvník

K CCK jsem Date přidal, ale nic se mi s Views neprovázalo.
Má představa, je že v kalendáři bude barevně označené datum pod kterým se bude skrývat požadovaná událost, která se po kliknutí na datum zobrazí . Podobně třeba jako na tomto webu. http://www.somvprahe.sk/akcie/komunitne Díky moc za pomoc.

návštěvník

Dobry den.
Zrovna resim stejny problem.
Postupoval jsem presne podle video navodu(http://www.drupaltherapy.com/node/76). Po aktivaci prislusnych modulu se autorovi automaticky prida typ obsahu. To se mne neprovede(autor ma starsi verzi drupalu i pluginu).
Přidal jste k typu obsahu CCK políčko Date s datem?
Myslite v sekci administrace -> sprava obsahu -> Typy obsahu?
Popripade jake polozky tam mam pridat aby drupal pochopil, ze se jedna o udalost?

Mnohokrat dekuji za vas cas.

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím všechny, než to složitě vysvětlovat, připravím na příští týden další videonávod. Snad když to bude česky a v Drupalu 6, nebude s tím takový problém.

návštěvník

Díky moc za všechny kterým bude návod přínosem.

návštěvník

Paradni by byl navod na nejaky kalendar jako je tenhle. Popripade kdyby nekdo alespon vedel co to je za kalendar.... http://jirivanek.eu

návštěvník

Rád bych se zeptal na videonávod na kalendář. Děkuji moc za informaci.

návštěvník

Dotaz na kalendář akcí po instalaci kalendáře se
objevuje na webu tato hlaška

warning: date_timezone_set() expects parameter 1 to be DateTime, null given in /srv/www/htdocs/richard/sites/all/modules/calendar-6.x-2.1.tar/calendar/includes/calendar.inc on line 414.
warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, null given in /srv/www/htdocs/richard/sites/all/modules/calendar-6.x-2.1.tar/calendar/includes/calendar.inc on line 416.

Děkuji moc za informaci Novotny

Profile picture for user Jan Polzer

Koukněte do Nastavení webu, Datum a čas jestli máte nastavenu výchozí časovou zónu.

návštěvník

Nastaveno mam Evropa / Praha ?

návštěvník

Problém se zobrazí v měsíci kde je zadaná akce. Viz web kalendář. Pokud posunu šipkou na další měsíc objeví se varování.

návštěvník

Dobry den smazal jsem vše a začal od začátku a došlo k této hlášce.

• user warning: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'type for db_type_placeholder' at line 1 query: UPDATE blocks SET module = 'calendar', delta = '0', theme = 'gnifetti', status = 1, weight = -1, region = 'left', title = '' WHERE 48 = unsupported type for db_type_placeholder in /srv/www/htdocs/richard/includes/common.inc on line 3422.
• Change the calendar as needed and save the view.
Díky za pomoc

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru