Joudenix

Obsah uživatele

BackdropCMS nový projekty na drupalu

Pár nadšencům se nelibí okolnosti kolem redakčního systému Drupal. Založily projekty BackdropCMS.

http://backdropcms.org/

Převedení šablony z Microsoft Access na normální program

Existuje nějaký způsob jak převest šablonu vytvořenou v Microsoft Access na normální program. Jde mě o to aby vysledný program nevyžadoval pro svůj chod Microsoft Access.

Když chci zadat odkaz na další soubor který je umístěn ve složce Views. Tak za normálních okolnosti by postačilo napsat odkaz takto Linux ->. Bohužel s takovým to zápisem mi internetový prohlížeč napíše stránka nelez zobrazit.

Když odkaz na stránku napíšu tak to Linux ->, tak se zobrazí stránka bez problému.

Měl jsem zato že CodeIgniter automaticky vnímá View jako hlavní složku webu.

Naprosto zbytečný projekt. Android na PC by mohl být bezva ale to by musela existovat nějaká finální verze. Verze RC nepovažuji za finální.

Frameworky na repozitní web jsou pěkné ale nedokážu si moc přectavit jak je rozumně znásilňovat pro již exitujicí redakční systémy Joomla, drupal, Wordpress aj...Kdo tvoří úplně nový redakční systém tak proněj to bude v pohodě ale jinak....

Takových to jednoduchých redakčních systému je poměrně mnoho. Je jen otázkou kolikpak z nich bude vyvíjeno za 2 a vice let.  Dneska jsem náhodu narazil na redakční systém AnchorCMS http://anchorcms.com/ .

Nedoporučuji používat VirtueMart. Obsahuje závažnou konstrukční chybu, která omezuje jeho funkčnost na nepoužitelnost. 
Popis ChybyPokud nemáte aktuální verzi překladu jak VirtueMartu tak na Joomlu. VirtueMart na problém reaguje tím že hlásí chybu a je nepoužitelný. Většinou nelze ani cokoliv vytvářet v samotném Virtuemart. Chyby se zobrazují jak v administraci tak na stráně návštěvníka.

U většiny normálních rozšířeních se při chybějícím  překladu zobrazí pouze řetězec na přeložení. Ale samo osobě je rozšíření funkční, nevykazuje funkční problém. 

Překladatelé Joomly a VirtueMart nestíhají aktualizovat jazykové balíčky. Jediným zřešením je použít na tvorbu e-shopu Joomshopping http://www.webdesigner-profi.de/joomla-webdesign/joomla-shop/ , češtině pro něj taky existuje http://www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/54-joomshopping