...a ještě

A ještě dotaz: proč se zobrazují povolené tagy tagy ol, li a em jako text, i když jsou mezi povolenými a proč jako přihlášený autor nemůžu svůj příspěvek editovat? Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

OL, LI nebo EM se ve vašem předchozím příspěvku zobrazily proto, že jste je nevložil jako HTML kód, ale napsal jste je do editoru. Pokud jste chtěl text formátovat, měl jste editor vypnout nebo použít jeho tlačítk ake zfromátování textu.

Zákaz editace - to je na Maxiorlovi schválně. Řada lidí něco napsala do fóra, následně se jim dostalo odpovědi a oni původní dotaz smazali a místo něj dali jen slovo děkuji. Takže pak nebylo jasné, o čem dotaz ve fóru byl a na co ostatní reagovali.

návštěvník

Děkuji. On je tam totiž nějaký bug pro IE9. Editor nejde skrýt a i jinak to dělá psí kusy. Chrome je v pořádku. Ale ten princip jsem stejně nevěděl, takže moc děkuji. Budu tam muset u sebe uvádět tuhle informaci. Asi by bylo nejlepší zobrazovat BUĎ editor NEBO formát textu a povolené značky.

S tím zákazem editace to chápu. Taky jsem o tom přemýšlel, ale na druhou stranu překlep/chybu může udělat každý. Ale proto je tam Náhled, že? Paradoxní je, že jsem ho skutečně použil, ale říkal jsem si, že to bude chyba náhledu a po uložení se to bude zobrazovat normálně (už jsem se s takovým chováním někde setkal - a navíc nešel skrýt ten editor...), a když ne, tak to opravím editací. Možná tam dát info o zákazu editace?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru