...a ještě

A ještě dotaz: proč se zobrazují povolené tagy tagy ol, li a em jako text, i když jsou mezi povolenými a proč jako přihlášený autor nemůžu svůj příspěvek editovat? Děkuji

Fórum: 

Reklama

OL, LI nebo EM se ve vašem předchozím příspěvku zobrazily proto, že jste je nevložil jako HTML kód, ale napsal jste je do editoru. Pokud jste chtěl text formátovat, měl jste editor vypnout nebo použít jeho tlačítk ake zfromátování textu.

Zákaz editace - to je na Maxiorlovi schválně. Řada lidí něco napsala do fóra, následně se jim dostalo odpovědi a oni původní dotaz smazali a místo něj dali jen slovo děkuji. Takže pak nebylo jasné, o čem dotaz ve fóru byl a na co ostatní reagovali.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji. On je tam totiž nějaký bug pro IE9. Editor nejde skrýt a i jinak to dělá psí kusy. Chrome je v pořádku. Ale ten princip jsem stejně nevěděl, takže moc děkuji. Budu tam muset u sebe uvádět tuhle informaci. Asi by bylo nejlepší zobrazovat BUĎ editor NEBO formát textu a povolené značky.

S tím zákazem editace to chápu. Taky jsem o tom přemýšlel, ale na druhou stranu překlep/chybu může udělat každý. Ale proto je tam Náhled, že? Paradoxní je, že jsem ho skutečně použil, ale říkal jsem si, že to bude chyba náhledu a po uložení se to bude zobrazovat normálně (už jsem se s takovým chováním někde setkal - a navíc nešel skrýt ten editor...), a když ne, tak to opravím editací. Možná tam dát info o zákazu editace?

Přidat komentář