Jeden nod odkazovaný z více menu pomocí taxonomie

Dobrý den, mám menu vytvořené pomocí taxonomy menu, a některé nody mohou být společné pro jednotlivé položky menu. Příklad:

-položka1

--node1

--node2

-položka2

--node1

--node3

Položky menu jsou zároveň termíny ve slovníku, kde je povolena možnost vícenásobného výběru.

Problém nastává s navigací, protože po otevření např. node1 z položky2 se zobrazí jako aktuální položka1, což je ve výsledku dost matoucí.

Existuje nějaké řešení tohoto problému, jak by se danému nodu dalo říct, že teď je nadřazený termín položka1 a jindy položka2, v závislosti na tom odkud se na daný nod vleze?

návštěvník

Tak jsem zkusil Menu Trails i Taxonomy Menu Trails, kterým jsen jen dokázal změnit, který termín bude brát jako výchozí. Mírně jsem uspěl s Node Symlink, kdy při navigaci z menu vše funguje jak chci (až na divné chování breadrumbs). Na odkazy ze stránek tvořených pomocí taxonomy to ale samozřejmě nefunguje. Takže mi asi nezbyde nic jiného, než udělat duplicitní obsahy pro ty položky, které jsou shodné pro více položek.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru