Jeden field zobrazený dva razy, vždy s iným formátom

Zdravím.

Chcel by som spraviť "odpočítavanie času" pri podujatiach. Mám tam jeden field typu Date, ktorý obsahuje dátum začiatku a dátum konca podujatia. Zobrazujem to hneď pod nadpisom vo formáte "od: start-date do: end-date" a chcel by som to zobraziť aj vo formáte "do začiatku podujatia ostáva x dní".

Skúšal som to vygoogliť a našiel som nejaké riešenia ako spraviť "odpočítavanie", ale nemôžem prísť na to ako použiť (zobraziť) ten field dva razy. Nechcem, aby autor musel zadávať dva razy tie isté datá a aby sa ukladali do databázy redudantné dáta.

Viete niekto ako na to?

Profile picture for user Jan Polzer

No, určitě by to šlo vykreslit přes proměnnou $content v šabloně node.tpl.php. Jak by se to dalo řešit jinak, nevím, osobně bych šel touto cestou.

Případně by se to asi dalo přes Display Suite naklonovat jako nějaké další políčko, ale to mi přijde komplikované.

návštěvník

Ďakujem.
Ten postup vykreslenia v node.tpl.php sa mi páči. Vlastne mi postačí premenná $field_datum[0]['value']. Použitie Display Suite mi tiež príde, kvôli zobrazeniu jednej premennej naviac, zbytočne komplikované :).

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru