Jak řešit úvodní stranu

Dobrý den,
pokouším se udělat vlastní web na Drupalu, kde mám několik galerií a několik článků. Chtěl bych nějakým jednoduchým způsobem vytvořit úvodní stránku, kde by se zobrazil přehled galerií, nejnovější články a třeba výpis RSS jiného webu. Přemýšlel jsem o vytvoření nové šablony pro úvodní stránku, také jsem uvažoval o modulu Panels, ale zatím se nějak nedaří, asi na to jdu špatně. Je nějaké jednoduché řešení?

Jinak děkuji za knihu o Drupalu, která mi velmi pomohla. Bohužel některé věci jsem tam nepochopil, Třeba Views. Bylo by možné udělat nějaké video pro začátečníky o některých zajímavých a často používaných modulech?

Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
doporučuji právě znovu prostudovat Views - pomohou Vám s popsaným problémem. Nějaká videa o tomto modulu tu na Maxiorlovi najdete.

návštěvník

Dobrý den,
bohužel jsem na www.maxiorel.cz žádné vhodné video nenašel. Možná jsem špatně hledal, ale to co jsem našel je pro pokročilejší uživatale. Já mám zcela základní problémy a z videa, kde už je něco hotové a nezačíná se od začátku, se to asi nenaučím.

Přimlouval bych se, za nějaká zcela začátečnická videa.

Děkuji

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru