jak načíst jenom ty styly které chci?

V info souboru stylu mám definovány pouze dva css soubory.
Jak přinutit Drupal 6 aby se načítaly pouze tyto dva a né další tzv. core styly?
Děkuji za radu.

Fórum: 

Reklama

Toto silně nedoporučuji. Nadělá Vám to binec třeba v administraci webu - musíte pak definovat veškeré styly administrace znovu. Stylování není jen o vnější stránce webu. Každopádně je to možné. V souboru page.tpl.php zrušte řádek <?php print $styles ?> a styly do HTML připojte ručně zadáním příslušné HTML značky, třeba takto:

<style type=”text/css” media=”all”>@import “<?php print base_path() . path_to_theme() ?>/style.css”;</style>

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Na administraci používám vestavěný vzhled Garland.
Jde mi o to aby se mi na mou stránku page.tpl.php nenabalovalo mnoho nepotřebných stylů. Prý to jde nějak ošetřit přes template.php, ale nevím jak.
Dále bych se chtěl zeptat jak přinutit Drupal aby používal můj soubor page.tpl.php? Mám zvláštní adresář kde je soubor info kde je specifikováno vše co tam má být dle návodu na Dupal.org, ale web stále nepoužívá můj page.tpl.php jelikož tam nejsou vidět mé poznámky. Jak na to? Děkuji

Stačí aktivovat patřičné téma vzhledu. Podotýkám, že v Drupalu 6 je toto nutné zopakovat pokaždé, když do struktury šablony přidáte nový soubor tpl.php. Také zkontrolujte kešování stránky, které může aktivaci nové šablony brzdit.
Co se týče nebalování stylů, použijte jejich kompresi. V zásadě je lepší ve vlastním CSS definici ostatních stylů přebít a mít tak jistotu, že po přidání nového modulu bude funkcionalita zajištěna původními styly, než je vypnout a pak chvíli koukat na nefunkční části webu (dokud je neopravíte).

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář