Jak na předmět v diskusích?

Jak se dá zajistit, aby se v reakci na článek dalo do předmětu automaticky buďto "RE: název článku" nebo "RE: název vlákna, na které reaguji"? Případně jak nějak efektivně na předmět v diskusích? Nutit jej diskutující ručně vyplnit a doufat, že jej uvedou věcně?

návštěvník

dobry den, jak udelate ze se vam radi prispevky pod sebou? ja at dam nastaveni od nejstarsiho ci nejnovejsiho tak se mi neustale radi nad sebou......

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Dejte si editaci typu obsahu, pod kterým jsou komentáře. V sekci, kde se nastavují vlastnosti komentářů pak vyberte jednu z voleb Vlákna sbalené nebo Vlákna rozbaleno (to mám na Maxiorlovi).

návštěvník

asi by mi vypadali vlasy kdyby ste nebyl..
dekujuuuu

návštěvník

dobry den, zde na Vasem webu mam problem, ze kdyz jdu do "forum", tak mam prispevky serazene dle data od nejstarsiho po nejnovejsi, to muze hodne lidi zmast. Ja uz vim, ze musim kliknutim na zahlavi zmenit smer razeni, ale taky me to otravuje :-) Mozna by nebylo spatne to opravit.

mej te se

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, díky za skvělou připomínku. Máte pravdu, měl jsem to nastaveno hloupě. Pokud šel někdo na nové zprávy, musel se u větších diskuzí proklikat stránkováním. Nyní tedy opraveno.

Komentáře asi nechám, jak jsou.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru