Jak na předmět v diskusích?

Jak se dá zajistit, aby se v reakci na článek dalo do předmětu automaticky buďto "RE: název článku" nebo "RE: název vlákna, na které reaguji"? Případně jak nějak efektivně na předmět v diskusích? Nutit jej diskutující ručně vyplnit a doufat, že jej uvedou věcně?

Fórum: 

Reklama

dobry den, jak udelate ze se vam radi prispevky pod sebou? ja at dam nastaveni od nejstarsiho ci nejnovejsiho tak se mi neustale radi nad sebou......

Dobrý den. Dejte si editaci typu obsahu, pod kterým jsou komentáře. V sekci, kde se nastavují vlastnosti komentářů pak vyberte jednu z voleb Vlákna sbalené nebo Vlákna rozbaleno (to mám na Maxiorlovi).

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

asi by mi vypadali vlasy kdyby ste nebyl..
dekujuuuu

Rádo se stalo :)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

dobry den, zde na Vasem webu mam problem, ze kdyz jdu do "forum", tak mam prispevky serazene dle data od nejstarsiho po nejnovejsi, to muze hodne lidi zmast. Ja uz vim, ze musim kliknutim na zahlavi zmenit smer razeni, ale taky me to otravuje :-) Mozna by nebylo spatne to opravit.

mej te se

Dobrý den, díky za skvělou připomínku. Máte pravdu, měl jsem to nastaveno hloupě. Pokud šel někdo na nové zprávy, musel se u větších diskuzí proklikat stránkováním. Nyní tedy opraveno.

Komentáře asi nechám, jak jsou.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář