Intranet

Dobrý den.
Na naší škole máme na vnitřní šíti stránky, kde se zveřejňují různé zprávy pro učitele, jsou tam rozvrhy, dokumenty ke stažení a tak. Zatím to řešíme bez redakčního systému. Příslušná zpráva se převede do html a zveřejní. Chtěl bych to celé předělat. Líbilo by se mně, kdyby ředitel mohl např. něco napsat a aby se to zveřejnilo až v určitém čase, aby mohli své zprávy zveřejňovat i běžní učitelé v příslušné rubrice atd.
Zkušenosti mám s Drupalem (malé) a uvažuji ještě o jednodušším GetSimple. Drupalu se bojím, protože na lokální stanici mně, nevím proč, běží neuvěřitelně pomalu (na webu o který se starám to také není žádná sláva, ale jde to)a nejsem si jist jak by to vypadalo na školním serveru. U GetSimple se zase bojím, že se dostanu časem do slepé uličky.
Poradíte mně prosím kterou cestou se mám vydat?
Děkuji Víťa

Fórum: 

Reklama

Pokud nechcete programovat vlastní řešení třeba na rychlém Codeigniteru nebo na perspektivnějším frameworku Phalcon, pak asi ten Drupal. GetSimple na tohle asi moc použitelné nebude.

Otázka je, proč Vám Drupal běhá pomalu. Podívejte se na cache a pokud nepomůže ta výchozí, doplňte si modul Authcache a hlavně Boost, který zcela eliminuje PHP a MySQL a v podstatě servíruje rovnou připravené HTML soubory.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,
Intranet na Drupalu funguje docela dobře, ale mám následující problém. Ve školách je hodně rozšířen program Bakaláři, který se používá i na naší škole. Teď bych potřeboval některá výstupní data z Bakalářů, která jsou ve formátu html integrovat do Drupalu. Normální články jsou uloženy v databázi a já bych potřeboval, aby se nějaké články načítaly z výstupní složky Bakalářů jako klasický html soubor. Články mají jen nadpis a tělo - nic víc. Očekával bych, že existuje nějaký způsob, kdy by se do těla zadala informace, že se mají data načíst z nějakého souboru, který již je v html. Poradíte prosím?
Díky Jarda

Hm, co třeba to řešit přes Modul Link a Display Suite? Linkem vytvoříte políčko pro zadání adresy, přes Display Suite si vytvoříte políčko vykreslující iframe a do zdroje iframu dáte adresu posbíranou tím Linkem.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Funguje to perfektně. Díky za radu.

Přidat komentář