Add new comment to FCKeditor

návštěvník

Diky moc,ale jeste jedna otazka. Vim jen teoreticky jak php funguje,koupil jsem si na to aji knizku ale, protoze cas tlaci,potrebuji to urychlit, nejsem dvakrat pri penezich a internet mam pomaly, chtel bych vedet jestli se mam naucit php a do jake miry je instalce na lokale(jestli tomu rozumim spravne, jde o server nahrany u me na pc) uspesna?Chci delat vetsi web.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů