Add new comment to Proč jste si zvolili Drupal?

návštěvník

Chtěl jsem udělat stránky mladým sportovcům a vybíral jsem CMS. Kamarád, který také dělal stránky pro zájmovou skupinu vybral Joomlu a já tedy Drupal aby jsme mohli srovnávat. K tomu srovnání: Zdá se, že Joomla má více možností témat vzhledu, pluginů a mambotů, takže výsledný web je pro čtenáře barvitější a pestřejší. To jen na první dojem, ale já už Drupal měnit nebudu.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů