Import obsahu do node

Dobrý den, potřebuji udělat aby se pod článkem zobrazovaly 3 produkty z e-shopu (externího), které uživatel vybere. Vůbec mě ale nenapadá, jak to vymyslet. prosím poraďte. Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Na externím eshopu udělejte RSS výstup, do kterého půjdou jen vybrané produkty. Data z RSS pak v Drupalu zobrazíte pomocí modulu Agregátor auděláte z nich blok. Ten umístíte pod článek.

návštěvník

To bude asi nejlepší řešení, problém je v tom, že by měli být pod každým článkem jiné produkty - ty které uživatel vybere. Napadlo mě to, že na e-shopu se udělá ke každéu produktu jeho RSS feed ale nevím jak dát do drupalu aby mohl uživatel vložit 3 RSS Feedy (pro CCk jsem nic takového nenašel) :(

Profile picture for user Jan Polzer

To už by se muselo řešit nějakým kódem. Nejjednodušeji třeba tak, že pomocí CCK uděláte tři políčka pro vložení URL feedu a v tématu vzhledu tyto RSS zpracujete.

návštěvník

vyřešeno pomocí Feed Field :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru