IMCE jak na vytvoření nové možnosti náhledu?

Dobrý den, nenašel jsem nikde možnost, jak vytvořit ve správci souborů IMCE toto: standardně se mi tam zobrazí při nahrávání obrázků do TinyMCE editoru náhledy: Medium (120x120), Small (90x90) a Large (180x180). Přál bych si, aby se mi tam objevilo ještě Crop (120x120). Přičemž ty první tři by měly obrázky jen zmenšovat při zachování poměru stran na požadovanou velikost a onen Crop by udělal to, že by obrázek zmenšil na 120 a pak ořízl do čtverečku... Nevíte někdo, jak na to?

návštěvník

Dobrý den, tento modul neznám, jdu prozkoumat jeho možnosti... Zatím díky za reakci!

Edit: Tak už jsem se na to koukal a myslím, že to umí vše, co potřebuji, dokonce je to velice komfortní. Všem doporučuji! Díky za navedení...

návštěvník

Popřípadě můžete místo IMCE vyzkoušet třeba modul WYSIWYG image upload v kombinaci s ImageCache.

návštěvník

Na to jsem se teď taky díval, vypadá to na první pohled taky dobře. Ale nevím, jak na to... Mrknu na to asi až večer, protože teď už musím odjet... Přesto díky za tipy, kdyby ještě někdo něco věděl, tak se zlobit nebudu, když to sem napíše... :-)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru