image import, FCKeditor

Dobrý den,

jsem v Drupalu začetčník a narazil jsem nyní na dva problémy. Při hromadném importu obrázků mi systém začal vypisovat: Vybraný soubor ../sites/default/files/images/prav_3_2_09_0947.jpg nelze zkopírovat. Přitom ještě minulý týden vše fungovalo.
Druhý problém je s pozadím v FCKeditor. Po instalaci bylo vše v pořádku a potom se pozadí v editačním okně změnilo z bílé barvy na dvojbarevné (jakoby FCKeditor přebral barevné schéma použitého témata)

Děkuji
Sláva

Fórum: 

Reklama

Dobrý den. Při jakém hromadném importu obrázků? S kterým modulem? Problém bude asi v oprávnění ke složkám.

FCKeditor a pozadí - koukněte do Amdinistrace >> nastavení webu >> WYSIWYG a Upravit. V sekci CSS >> Editor CSS nastavte Editor default CSS.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

FCKeditor a pozadí - je už OK. Děkuji

Co se týče importu tak se jedná o Image import.

Dobrý večer,
ještě bych se chtěl zeptat na jednu věc. Je to asi hloupost, ale nejsem schopný umístit Secondary links do "hlavičky" tak jak to je např. na webu ( http://web.jarryn.cz/ ). Téma mého vzhledu je Twilight. Mám pocit, že při prvních pokusech jsem mého požadavku docílil, ale pak jak kdyby se mi ztratila možnost umístění bloku na tuto požadovanou pozici. Můžete mi poradit?

Přidejte si do tématu vzhledu region na patřičné místo a blok se secondary links do něj umístěte. Jak na to jsem tu radil nedávno dvakrát, koukněte do diskuzí.

Můžete secondary links také vepsat přímo. Jděte do page.tpl.php a na příslušné místo vložte:

<?php if (isset($secondary_links)) : ?>
   <?php print theme('links', $secondary_links, array('class' => 'links secondary-links')) ?>
<?php endif; ?>

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář