Hosting pro Drupal

Omlouvám se za spam, ale myslím, že to všechny začínající drupalisty bude zajímat. Hosting nejen pro Drupal od 108 Kč/rok. Více na http://www.rmhostinghouse.com.

Profile picture for user Jan Polzer

Já osobně bych měl trochu obavy z hostingu, který neinformuje viditelně o tom, kdo je jeho provozovatelem. To info sice nechybí, ale je poněkud ukryto až v Všeobecných obchodních podmínkách. Proč to skrývání?

Netuším, jestli provozovatel RMHostingHouse.com René Gelo má nějaké zaměstnance, ale asi bych nešel do hostingu, za kterým nestojí nějaká firma s více lidma. Navíc bych asi raději vybíral u plátců DPH.

Cena se mi zdá podezřele nízká.

Server je podle všeho umístěn u The Planet, což nabízí jakés takés kvalitní zázemí, nicméně to taky říká: "RMHostingHouse.com je nízkonákladový hosting se všemi negativy (případně pozitivy, vidíte-li je) s tím spojenými a s delšími přenosovými časy do Česka." The Planet má většinu serverů v Texasu, něco i v Londýně. Který server si vybral tento hosting, netuším.

návštěvník

Dobrý den,

dovolte pár připomínek:

1. Provozovatel je uveden v kontaktu.

2. Server je u HostGatoru.

Je na lidech, kolik a za co chtějí platit. Nabídky 10 GB prostoru na kterých mi běží šest html stráneček o firmě není potřeba a platit technickou podporu, kterou nepotřebujete je luxus. Co se týče přenosových časů, myslím, že jsou v normě.

Hezký den

René Gelo

 

 

 

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
dovolím. Kontakt - OK, včera tam provozovatel nebyl, asi jste doplnil.

Server je tedy u HostGatoru, nicméně platí také, že je u The Planet. To je velký poskytovatel, od kterého si HostGator servery pronajímá a přidává k nim technickou podporu.

Přenosové časy načítání webů jsou v pohodě, horší to bude s uploadem na FTP, který je velice pomalý. Vím, o čem mluvím, s HostGatorem mám zkušenosti řadu let.

Ať se daří.

návštěvník

Provozovatel tam byl, stačilo kliknout a oteřelo se okno, nyní je nastaveno defaultně na open.

FTP, možná pomalejší, ale u webů okolo 80 MB dat žádný problém. A hlavně si nastavíte částečně sám php.ini.

Jinak díky za váš čas a vaši poslední knihu o Drupalu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru