Hlasování

Mám jediný web kde uživatel s oblibou používá pro oživení stránek různé ankety - hlasování. Když Hlasovací anketa je v postranním bloku. Používal jsem základní modul, dělal jsem pokusy s nějakými rozšířeními z modulů na Drupal.org. Můj problém je že hlasující smí vidět jen výsledek ankety jako počet hlasů. Když odešle svůj hlas blok tento výsledek ukáže, ale v poli hlavní stránky dojde k náhodnému znázornění výčtu článků i z prehistorie. Nedaří se mi vyřešit aby po odhlasování
články co jsou na stránce zůstaly nebo zda lze někde přímo definovat po odhlasování po čem Drupal sáhne. Když jsem zapnul že uvidí např IP adresy ukázal se výčet na hlavní stránce což nechci - podrobnější informace o hlasování má zůstat jen u majitele webu. Stránky jsou www.istrejcek.cz

Fórum: 

Reklama

Teď se dívám že máte zde na webu také anketu. Jde mi přesně o takovéto nastavení. Hlasování v postranním panelu. Po hlasování ukázat jen výsledek ankety a pole s výčtem hlavních článků nechjat beze změny.

Pokud to chcete mít stejně nastaveno, jako to tady mám já, tak je to jenom o oprávněních:
Hlasovat v anketách - všichni
Zrušit a změnit vlastní hlasy - přihlášený a admin
View details for all votes - jenom admin

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nastavení mám stejné. Jde hlavně o to že po odhlasování v postranním panelu často celá stránka problikne a dle nějakého záhadného klíče se změní články. Dnes ráno jsem odhlasoval a v hlavním poli si Drupal sám vylosoval článek z roku 2008. Začínám to přisuzovat šabloně stránky která
je vytvořena v Artisteeru. Někdy výsledek hlasování zůstane po celou dobu procházení webu, někdy se vrací stále do původní podoby před hlasování.... V poslední době s oblibou když kliknu v admin na Home dojde k odhlášení (user).

No zkoušel jsem tam hlasovat a bylo to v pohodě. Po odhlasování se stránka znovu načte s ukazatelem výsledků. Jestli to ale nějak zlobí, možná je na vině cache - používáte standardní v Drupalu nebo nějakou jinou?

Co se týče ohdlášení po kliknutí na nějaký odkaz - koukněte do logu, jestli se v tu dobu neobjeví nějaká chyba. Už jsem viděl web, který se takto choval, kvůli PHP chybě v šabloně.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

když jsem zkoušel podle vašeho návodu jak zrychlit Drupal na mém webu vše proběhlo bez problémů. Hosting c4.cz. Tento web je na hostingu onebit.cz a tam jsem pohořel - byly tam desítky hlášek o používání jiných knihoven na hostingu atd, takže jsem to vzdal. Na webu je modul Views který umožňuje cache nastavovat pro různé stránky - je tan výchozí nastavení - reset do původních hodnot a jednotlivé pohledy vypnuté.
Delší dobu se snažím dohledat kde se nastavují parametry po jak dlouhém časovém úseku se dá znovu hlasovat a vůbec kde se nastavuje např časový limit při nečinnosti kdy by mohlo dojít k odhlášení systémem.

Teď je na webu zpátky výchozí modul Poll který je v jádru.

Záznamy do logů jsem měl vypnuté - na tomto hostingu stále bojuji s limitováním databáze. Když databáze je více jak 150MB nekompromisně hosting web odstřihne. Je to stránka politika a tak jsem chtěl mít co nejmenší logování v případě útoků blbců. Teď jsem zapnul záznam logů a zkusím něco vysledovat.

Koukněte do settings.php na tento řádek:

ini_set('session.gc_maxlifetime', 200000);

To číslo je v milisekundách.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář