Hlásenia drupalu.

Vie prosím Vás niekto ako v drupal 7 vypnem oznamy resp. hlásenia. Mám na mysli oznamy po doslaní mailu (či už zo stránky contact alebo z formulára webform) ak užívateľ nevyplní všetky povinné polia, alebo ak mail bol odoslaný. Tieto hlášky sa zobrazujú v zelených resp. červených rámčekoch priamo na stránke a dosť to narúša dizajn stránky. Voľakedy som požíval vyskakujúce okno kde bol tento upozorňujúci text a tlačidlo OK. Existuje niečo podobné aj v drupale?
Ďakujem.

Profile picture for user Jan Polzer

Úplně vypnout to můžete smazání print $messages; z šablony page.tpl.php v tématu vzhledu. Ale úplně vypnout to asi nechcete, že. Jsou tam důležité interakce pro uživatele. Můžete samo samozřejmě v šabloně přesunout do jiného místa, kde se Vám to lépe nastyluje do designu stránky.

Asi hledáte modul Better Messages. Koukněte i na Nice messages a na Purr Messages.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru