help

vie mi pls niekto poradit s nasledujucou chybou:   anonymným užívatelom sa nezobrazuje uvodna stranka (vyhodí chybu 500 server error), vsetko ostatne im zobrazit ide, prihlaseným aj mne ako adminovi stranky ide zobrazit vsetko, aj prednu stranu (ako prednu stranu myslím uvod -index)
dakujem

Fórum: 

Reklama

Zkuste vypnout cache

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

pravdepodobne asi myslite nastavenie v setting.php?  $conf['omit_vary_cookie'] = true; 

alebo asi iné ešte je? pretože ked chcem nakopirovat prepísaný setting.php na server tak nejde :-(

a takisto ked chcem dat vyprazdnit celu vyrovnavaciu pamat tak mi hodí tiež 500 error server :-/

Myslel jsem normální cache v adminsitraci Drupalu (Konfirgurace > Vývoj > Výkon). Pokud Vám to při vyprazdňování háže Error 500, tipuju to na přetížení hostingu. U koho to máte (mám podezření, ale nebudu dopředu jmenovat)?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

je to jedna firma, využiva dbaserver.net, ale zatial islo vsetko v poriadku. len som instaloval jeden modul newslatter pri jeho zapnutí (plus doplkových modulov k nemu) to padlo. dal som to do stavu, že už ma trapy len ten problem s uvodnou strankou pre neprihlasených užívatelov a nemam už ani sajn, ako to poriesiť. ale nejde mi dohlavy, že prihlasený aj admin ide stranka o.k., neprihlasený možu chodiť po celej stranke až na uvodnu. hmm... žeby len ta pamäť cache, vobec mi to nejde do hlavy. ale aj tak velmi pekne dakujem za pomoc

Zvláštní. ještě mrkněte do Hlášení stavu, jestli tam něco nesvítí červeně. Případně, jaký je memory_limit pro PHP?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

54M  limit, a chce po mne novu verziu drupalu ale tak v tej verzii to podla mna nebude kedže vsetko ostatne ide, žeby ten limit bol nedostatočný? ale to by predsa potom malo robiť všade, nechapem preco len tam. 

nakoniec som nasasil novu verziu podla odporucania a ide to :-)  bal som sa toho este som to nikdy nerobil ale kedže som už nemal na výber tak som to riskol a ide to jupííí :-) dakujem za rady a cas so mnou strávený, cenním si to, ste super a mám všetky vaše knihy, ktoré mi veľmi pomáhajú :-)

:-) Fajn. Jinak, pro Drupal 7 bych jako minimum viděl 64 MB, případně více, podle použitých modulů. Když je nedostatek paměti pro PHP, může to vést k tomu, že se zobrazí jen bílá stránka, případně chybové hlášení a přešvihnutém memory_limit nebo to, co jste viděl Vy. Nemusí to přitom dělat na všech stránkách, ale různě náhodně.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář