Galerie obrázků - problémy

Dobrý den,
Mám nainstalovanémoduly: Image(s Image_galery), PicLens, Lightbox.
Galerie obrázků se mi vytvořila. Chtěl jsem zobrazovat obrázky:
1)Prostřednictvím Lightboxu: Po několika hodinovém nastavování jsem se dobral jen toho, že se mi po kliknutí na obrázek (náhled v galerii) zobrazí ono tmavé Lightbox pozadí a na něm obrázek v neurčité velikosti. Po kliknutí na něj se vrátím zpět do normálního zobrazení náhledů obrázků v galerii. Šipky "<<" a ">>" pro posun obrázků mi nefungují vůbec. Lze vůbec obrázky v galerii/ích vytvořených modulem Image(Image_galery) zobrazovat Lightboxem?
2)Prostřednictvím PicLens: Obrázky v galerii mám na 2 stranách (na 1.straně 12 na 2.straně 9). Vypnul jsem Lightbox a postupoval přesně podle videonávodu. Objevilo se mi "spustit slide show" ale v PicLens se mi zobrazuje jen těch 12 obrázků z 1.strany i když spustím slideshow na 2.straně s 9 obrázky. Na PC kde mám doinstalovány doplňky pro IE a Firefox se mi nezobrazí nic. Ale např. na Google-obrázky mi to efektní zobrazování obrázků funguje. Dělám někde nějakou "drobnou chybku"?
3) Neexistuje nějaké "tutové" řešení pro přiměřeně hezké galerie se zobrazením prostřednictvím Lightboxu?

Děkuji předem za odpovědi a pomoc
Michal

Fórum: 

Reklama

Dobrý den. Žádné řešení není tutové :-) Těžko říct, kde máte chybu, mohu jen říctl, že jinde to funguje.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,
I tak děkuji za reakci. Pokud to jinde funguje, budu hledat chybu u sebe. Mám tedy jistotu, že se nepouštím do něčeho co nejde.

Přidat komentář