Galerie image - nadpisy u náhledů

S Drupalem se zatím seznamuji a tak někdy tápu. Nainstaloval jsem modul image a přidal několik obrázků. Vše funguje, jen v jednotlivých galeriích se mi u náhledů nezobrazují popisky - nadpisy.

A já teď nevím. mají se tam standartně zobrazovat? Předpokládám, že ano. Musí se někde něco nastavit, nebo je to nějaká chyba?

Měl jsem trochu problém s intaslací Drupalu na forpsi.com, jelikož nastavení serveru nepodporuje všechny direktivy. Dělal jsem tedy úpravu .htaccess metodou pokus omyl. Postupně jsem zakomentovával jednotlivé direktivy až se zdálo, že vše funguje. Může to mít vliv?

Díky za rady

Zdeněk Mikšík

návštěvník

Jak už to tak někdy bývá, tak chvíli, co jsem poprosil o radu,byť jsem se problémem předtím zabýval několik hodin, dostal jsem nový nápad a ono to tím bylo. Je to nějaký problém v tématu vzhledu, když jsem nastavil jiné téma, je vše ok. Nyní musím jen zjitit, zda problém dokážu odstranit, nebo zvolím jiné téma.

 

Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý večer, to se stává. A právě takové náhlé nápady udělají člověku největší radost :-)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru