Flash sa nezobrazuje vo firefoxe, v IE áno

Prosím o radu, prenášal som web z cvičného free hostingu. Postupoval som podľa návodu 333 tipov a trikov pro Drupal, využil som aj modul Backup and Migrate. Všetko prebehlo v poriadku. Až na flash. V firefoxe sa nezobrazuje, v IE áno. Na cvičnom hostingu sa zobrazoval správne aj v F aj v IE.

Vďaka!

návštěvník

Náhodou som na to prišiel, ak je url: http://www.mojweb, tak flash vo FF nejde, v IE ide. Ak vymžem www, tak flash naskočí vo FF. V IE funguje flash aj s url: http://mojweb. Neviem, ako to spraviť, aby flash išiel v FF aj na url: http://www.mojweb.

ďakujem za radu

Profile picture for user Jan Polzer

To je zřejmě nějaký problém s cestami k souboru s Flashem. Pokud jedna z variant funguje v obou prohlížečích, pak v souboru .htaccess v kořenové složce webu upravte pravidlo, sděluájící webovému serveru, že má variantu s www přesměrovat na variantu bez www, případně naopak. V souboru je to v nápovědě popsáno, případně to mám zmíněno i v knize (tuším, nemám ji teď u sebe).

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru