Filtrovanie

Zdravím.

Vedel by mi niekto pomôcť, ako spraviť filtrovanie kategórií ako je to na tejto stránke?

http://www.firmy-sluzby.info/kategorie/Auto-moto/Sluzby-Auto-Moto/

Používam Drupal 7. Ide o to, že mám firmy podľa služieb a krajov. Keď si vyberiem danú službu, napr. auto-moto, ďalej by som chcela filtrovať pri krajoch už iba firmy, ktoré sú zaradené iba v skupine auto-moto. (a nie všetky firmy v danom kraji nezávisle na službách) Všetky návody, ktoré som našla sú písané pre Drupal 6, a nepodarilo sa mi prísť na to, ako sa to dá v Drupal 7. Ďakujem za pomoc.

Profile picture for user Jan Polzer

Jo, to je problém. Taky nevím, jak bych to dělal. Do sebe zanořené kategorie se vytvoří v pohodě (Služby > Auta > Opravny aut). Pak ale třeba ty výběry krajů v rámci dané kategorie Opravny aut, to nevím. Jedině bych to řešil přes Views a Exposed Filtry. Byly by zkrátka dvě kategorie a uživatel by si ve formulář vyklikal, že chce opravny, pak jaký kraj a následně by to tu stránku zobrazilo. Ale rozklikávačku ve formě seznamu bych asi taky nesvedl.

návštěvník

Vedeli by ste mi prosím napísať ako treba nastaviť Exposed Filtry? Už 5 dní to skúšam, ale neviem aké nastavenia mám spraviť, aby to fungovalo.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru