feedback

Dobrý den,

 na svém webu jsem si nainstaloval modul feedback, pomocí něhož mi mohou u každého článku návštěvníci webu posílat připomínky. Feedback funguje, ale zobrazuje se mi v plovoucí liště, vždy v dolní části webu. Potřeboval bych feedback zabudovat ke každému článku, např. pod text článku. Jenže nevím jak. Obsah node mám vytvořený pomocí modulu CCK. Nevím jak feedback vložit do template v modulu CCK?

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, tento modul neznám, ale, koukněte do contemplate, zda nenabízí zápis pro jeho vložení. Případně poněkud složitější, ale asi stopro způsob na zjištění, kterak jej vložit, je klasika print_r($node) v souboru node.tpl.php v tématu vzhledu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nějak jsem neporuzuměl druhému způsobu. Mohl byste mi jej více popsat. Nebo uvést stručný návod, jak na to. Moc děkuji

Teď budu zlý, ale pokud rozumíte PHP, tak Vám tato informace sama o sobě asi postačí, pokud ne, není v silách pár komentářů Vám to vysvětlit.

Každopádně pomocí funkce print_r($node) vypíšete obsah objektu obsahujícího článek a z toho byste měl zjistit, jak vypsat potřebnou informaci do šablony. Ale jak říkám, chce to už nějaké zkušenosti s PHP.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

S PHP zkušenisti mám. do node.tpl.php jsem zadal <?php print_r($node) ?>. Co dál? Mělo se něco stát? Nic se nezměnilo..

Mělo by Vám to vypsat obsah objektu s článkem. Zkuste to takto:

<?php
print ‘<pre>’;
print_r($node);
print ‘</pre>’;
die;
?>

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Už mi to funguje, ale feedback tam nikde nevidím.. Jedná se o stránku: http://www.izoo.eu/sova-palena 

 

Nic mě nenapadá, jak feedback zabudovat do článku..

Asi to nepůjde, podle toho, co vidím.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

A napadá Vás nějaké jiné řešení, jak plovoucí fedback umístit do článku?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nainstaloval jsem modul node feedback. Nevím, na webu se mi nic nového nestalo. Nevím, jak to funguje. Myslím si, že je to node s kontaktním formulářem. Bohužel jsem se nikde nedočet, na které adrese se nachází.

Moul user feedback je docela fajnový. Díky němu mám teď na webu blok s formulářem pro odeslání, pomocí něhož mi uživatelé mohou zasílat feedbacky.. Zkusím tento blok vložit přímo do každého příspěvku..

Jediné co bych potřeboval, je přednastavit hodnotu v textovém poli u tohoto bloku. Třeba aby textové pole bylo přednastaveno na: Dobrý den, tato kamera nefunguje..

 

Přidat komentář