FCKeditoru není správně nainstalována

FCKeditor 2.6.5 Udělal jsem vše podle vašeho postupu s knížky a píše mi to tuto chybu.Vše co je vypsané v té chybové správě mám udělané správně i ten soubor "fckeditor.js" mám tak nevím proč mi to nejde. Neblbneto proto že mám vebhosting HostGator.? Na lokále jse mi to podařilo rozjet.
CHyba:
Komponenta FCKeditoru není správně nainstalována. Prosím navštivte adresu domovská stránka FCKeditoru a stáhněte nejnovější verzi. Poté rozbalte soubory do adresáře /sites/all/modules/fckeditor/fckeditor/ a ujistěte se, že adresář /sites/all/modules/fckeditor/fckeditor/editor a soubor /sites/all/modules/fckeditor/fckeditor/fckeditor.js existují. Více informací najdete v readme.txt.

návštěvník

Wysiwyg jsem nainstaloval ale v Administrace › Wysiwyg tam mi to ukazuje že FCKeditor Not installed.

Profile picture for user Jan Polzer

Knihovny editoru je třeba nakopírovat do složky sites/all/libraries. Pak se vám tu objeví. Stačí dávat pozor, je to napsané tam, kde to hlásí, že "not installed". Nebo by to tam alespoň mělo být, pokud si dobře pamatuji.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru