Evolution and Ubuntu One - synchronizace kontaktů

Zdravím ve spolek...
Používám Ubuntu One pro zálohu souborů, v tom problém není. Chtěl jsem si tak i zálohovat kontakty a podle návodu na zálohu kontaktů v Evolution http://wiki.ubuntu.cz/UbuntuOne/Evolution jsem pochopil, že kontakty musí být ve složce Ubuntu One v Evolušnu (je to tam již vytvořeno od "výroby", po kliknutí na složku se mi do ní samy nahrály veškeré kontakty z Pidgina, no budiž. Ale na serveru Ubuntu One je zhola nic, nula kontaktů. Zkusil jsem: Systém - Předvolby - Ubuntu one, a to mi pak vyhodilo hlášku, že vše jest synchronizováno, opět nula kontaktů (mám na záložce Služby zatrhnuto kontakty). Tak jsem nelenil a vytvořil kontakt na serveru, ale v kontaktech na Evolution se neobjevil. Tak už nevím, v čem může být zakopaný pes? Verse Ubuntu 10.04, Evolution 2.28.3.
Jinak v Evolution pod Upravit - Možnosti sinchronizace - se mi objeví chybová hláška "Zdá se, že nemáte nainstalované nástroje pro PalmPilota GNOME." možná to spolu souvisí, či já vím...

Případně mi stačí odkaz na diskuzi, kde se to již řešilo...

Díky za čas a trpělivost... 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru