Entity reference

Dobry den
potreboval by som poradit s nasledujucou situaciou.
Mam 2 typy obsahu konferencia a konferencia podstranka, vyriesil som pomocou entity reference priradenie podstranky ku konferencii. Tak isto som spravil cez views. kde mi ku kazdej konferencii v bloku vypise jej podstranky. ("nazyvam to take jednoduche menu")

Ak si dam zobrazit konferenciu, tak mi pekne zobrazi blok s podstrankami. Problem nastane ked si kliknem na podstranku konferencie, zobrazi sa mi jej obsah, ale samozrejme blok s podstrankymi zmizne.
Da sa toto nejako vyriesit? aby ked si prezeram podstranky nejakej konferencie aby som stale videl ten blok s podstrankami danej konferencie?

info o konferencii mam v url aliasi konferencie a aj podstranke konferencie
.../konferencia/2-konferencia-basic
.../konferencia/2-konferencia-basic/pozvanka
.../konferencia/2-konferencia-basic/pokyny

vdaka za vase rady
peter

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Samozřejmě to jde. Musíte si pro podstránku udělat View, kde do vztahů dáte odkazující entitu (což bude ta stránka konference, pojmenujme ji třeba konference). Pak si přidáte další vztah, kde řeknete, že vás zajímají odkazované podstránky. Ale aby se to správně napárovalo, v tomto druhé vztahu vyberete na začátku jako podmínku tu první definovanou s názvem konference.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru