E-shop

Dobrý den, pustila jsem se do tvorby e-shopu v drupalu 7. Nainstalovala Übercart 3, v knize drupal 7 píšou, že by se mi v typu obsahu měly vytvořit dva nové typy: Produkt a Produktová sada. Mě se ale vytvořil jen Produkt. Nevíte prosím, jak udělat skupinu, do které zařadím více kusů zboží? Tato skupina by měla být i v menu (např. Košile a do této skupiny bych potřebovala přidat všechny košile i s obrázky).
Děkuji za pomoc

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, píšu to tam jenom já, kniha má jednoho autora ;-) Produktová sada vznikne, když zapnete modul Product Kit, který je součástí Übercartu. Nicméně je to na něco jiného, než si asi myslíte. Product Kit je například k tomu, když chcete udělat třeba akci 2+1 košile zdarma a nabízet je jako jeden balíček, jedno zboží. Neslouží to pro vytvoření skupiny produktů a pro třídění zboží. Pro třídění si v Drupalu vytvořte třeba kategorie.

návštěvník

Dobrý den, aha, tak to jsem si opravdu myslela něco jiného. Existuje ve vaší knize někde nápověda, jak si tyto kategorie vytvořit? Je to můj první e-shop a opravdu v tom tápu, tak se moc omlouvám.

návštěvník

Děkuji, nastuduji si to tam. Ještě jsem se chtěla zeptat. Pro zboží je katalog, který chci, aby se zobrazoval v postranním panelu. TO není problém, mám ho tam. Ale vytvořila jsem si v něm dvě kategorie a chtěla bych aby se zobrazovaly jako odkaz pod ním, ale nemůžu je tam nijak dostat. Neporadil byste mi?
Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Myslíte vyloženě jako odkazy do výpisu té kategorie? Pak stačí přidat blok, napsat do něj ty odkazy a umístit jej na stránku. Pokud máte na mysli něco složitějšího, zkuste to lépe popsat.

návštěvník

Je to tak, že dělám internetový obchod na ubercartu. Tam je katalog, ve kterém jsem vytvořila dvě kategorie. Katalog dám zobrazovat v prvním postranním panelu, je tam, ale nemohu tam dostat zobrazení těchto dvou kategorií. Když kliknu v tomto panelu na katalog, tak se mi v obsahu katalog otevře a kategorie tam jsou, ale naboku je nevidím. Taxonomy menu jsem nainstalovala.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru