Drupal.org je v režimu Drupal 7 - jak se Vám líbí?

Drupal.org jede na Drupal 7 - jak se Vám líbí? Já jsem byl zatím trošku zmaten změnou struktury (to bude tím tématem). Původní struktura se mi zatím zdá přehlednější, ale třeba si časem zvyknu :-)

Profile picture for user vomi

Přiznávám se že angličtina mi dělá trošku potíže - díval jsem se že v admin po přihlášení je možnost více nastavení o uživateli, ale jazykové mutace Drupalu se nezměnila.

Mně se to zdá teď čistší - líbí se mi více nová verze.

Profile picture for user Jan Polzer

Líbí se mi to. I když, zvyk je železná košile. V novém designu mi přijde špatně veužité místo.

Pokud se ale nepletu, je to redesign, nikoli přechod na Drupal 7. Nebo nemám pravdu?

návštěvník

Máte pravdu, jedná se o redesign, má chyba... Nedávno jsem četl článek na drupal.org, že se chystají v souvislosti s vývojem Drupal 7 na redesign a když jsem dnes zaznamenal změnu vzhledu, připomnělo mi to téma Bartik ze sedmičky... Tak jsem střílel rychleji, než ověřoval - v aktuálním článku o zavedení nového tématu je fakt zmíněn pouze redesign. Nicméně řekl bych, že to bude asi 1. krok k přechodu na nový systém...

návštěvník

Onen redesign se testoval už delší dobu a podle mne se docela povedl, ale přechod na Drupal 7 to není. I když při příležitosti vydání Drupal7 beta1 bylo uvedeno, že v rámci testů byla - kromě jiného - úspěšně plně převedena i celá databáze webu drupal.org.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru