Drupal + wedos - nedaří se instalace

Dobrý den,
začínám být bezradný. Mám problém s instalací drupalu 7.27 a 7.28 na webhosting od wedosu. Již jsem několik starších verzí úspěšně zprovoznil (bez problému s úpravou .htaccess v rootu drupalu, ve složkách files a s úpravou settings.php). Ale novější mi nejdou. Možná je to tím, že jsem přešel z win platformy na OSX a začal místo totalcommanderu používat transmit.
Chyba se projevuje 2 způsoby:
1. 403 Forbidden You don't have permission to access /domains/xxx.cz/ on this server.
2. Pokud se mi podaří naistalovat Drupal, nezobrazují se vůbec žádné obrázky - chybí už i v instalaci.

Věřím, že to bude nějaká prkotina, potřeboval bych nakopnout tím správným směrem.

Díky moc

Fórum: 

Reklama

Ještě dodám, že jakmile si nechám nainstalovat přes administraci wedosu Drupal 7.24, tak vše funguje do té doby než provedu update na vyšší verzi - to se web totálně rozpadne.

Transmit je podle mého ten problém. Já kopíruju přes Forklift a je to v pohodě. Vypadá to na problém s oprávněníma, možná se dají někde v nastavení Transmitu upravit. Nevím, po vyzkoušení jsem jej kdysi přestal používat.

Každopádně v administraci Wedosu jsem u hostingu viděl někde funkci pro opravu práv u souborů, zkuste ji použít, mělo by to pomoci.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji děkuji děkuji! To je přesně ono. Myslel jsem si to, že to bude oprávněním, ale i když jsem ho ručně opravoval přes Transmit tak to nešlo.
Oprava oprávnění pomohla. Ani jsem tu funkci nezaregistroval.
Vyzkouším Forklift.
Ještě jednou díky!

Přidat komentář