Drupal vs. wordpress

Dobrý den, předem se omlouvám jestli jsem zařadila dotaz špatně. Ráda bych se zeptala jaky máte názor na tyhle dva redakční systémy co se týká tvorby webů z hlediska velikosti funkčnosti dělám weby všeho druhu a dělala jsem to v drupal pak mi kdosi rekl ze je to nesmysl ze wordpress je čistší...Tak bych se vás ráda zeptala na názor děkuji.
jana

návštěvník

Podle mě je to skoro jedno. Soustřeď se na jeden z nich a nauč se s ním co nejlépe pracovat. Používám několik let WordPress a už si s ním moc hezky rozumím :-) Možná je Drupal v něčem lepší (zkoušel jsem ho příliš krátce, abych to mohl objektivně zhodnotit), ale měnit nepotřebuju...

návštěvník

Taky si myslim ze je to +/- jedno, ale ma wordpress jako referenci bily dum?

:-)

Profile picture for user Jan Polzer

Na nějaké blogy nebo malé weby klidně WordPress. Já osobně si ho nedovedu představit u nějakých velkých portálů. Má někdo reference na instalaci WordPressu, která by běhala jako web pro realitku, seznamka, download portál, magazín s velkým počtem uživatelů a různými jejich skupinami? Vidím je jako ideální cílovky pro Drupal :-)

návštěvník

děkuju moc za názory a půjdu dál cestou drupalu...díky:)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru