Drupal-tvorba šablony+výběr modulů

Ahoj,potřeboval bych poradit,jak mám z grafiky udělat funkční šablonu pro drupal,když umím xhmtl,css?Někdě jsme četl,že se to dělá přes framenwork,ale nenašel jsem žádný návod,jak na to.Proto hledám pomoc zde.Doufám,že mi někdo pomůže.

Druhý dotaz je,jak mám vybrat moduly pro web,když vím co potřebuji aby to dělalo,ale nevím jaký modul na to mám dát.Máte někdo nějakou radu? předem děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Nejlépe předěláním nějaké již existující. vyberte si takovou, která má stejný layout a pak jen upravíte CSS. Pro dokonalejší výsledek doporučuji začít zde http://drupal.org/theme-guide

Co se týče výběru modulů, žádné dva nejsou úplně stejné, je si s tím potřeba buď pohrát nebo si detailně na netu přečíst, co ten modul třeba nezvládá. Dobrý je kouknout do jeho Issues. Případně můžete začít s moduly zmiňovanými v mých knihách o Drupalu.

návštěvník

zajímalo by mě,kde je popis všech dostupných modulů a jejich popis abych si mohl vybrat moduly pro herní web,mám požadavky co má web umět,ale potřebuji poradit z čeho mám ty moduly vybrat.A k té grafice,umím xhmtl,css ale neumím php tka by mě zajímalo,pokud není někde udělána šablona,kde by člověk poupravil jen css a bylo by hotovo?

návštěvník

děkuji za ty moduly a ten program by mě spíše zajímalo,když si udělám vzhled v psd jakým programem bo postupem mám udělat funkční šablonu,když umím jen xhtml,css?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru