Drupal a SCP

Zdravím,
mám dotaz ohledně uploudu modulů a temat pomocí drupal z drupal FTPnahrávání probíhá pomocí FTP, ale já mám na hostingu SCP.i po stažení  SCP_API http://drupal.org/project/scp_apitento problém přetrvává. prosím o jakou koliv radu.Pořád požaduje vyplnění loginu a heslo na FTP a po zadání to píše chybu.Zatím jsem používal WINSCP na nahrávání, ale obávám se že nastanou problémy při samotném uploudu souborů uživateli.


děkuji Petr

Profile picture for user Jan Polzer

Drupal hlášku ohledně připojení přes FTP zobrazí až poté, co zjistí, že nemůže kvůli oprávněním zapsat data stažená do dočasné složky pomocí PHP. Do té doby FTP vůbec nepřijde na přetřes. Zkontrolujte tedy oprávnění do složky sites/all, zda tam Drupal může zapisovat.

Modul, který zmiňujete, je na něco jiného, ne na instalaci modulů pomocí SCP, pokud dobře čtu.

Co se uploadu souborů uživatelem týče, to opět nemá nic společného ať už s FTP, nebo s SCP. Jen a pouze s nastavením PHP a oprávněními pro přístup ke složkám Drupalu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru