Drupal a mapy: nový a jednoduchý způsob implementace

Dobrý den, četl jsem Váš článek a rád bych se k tomu zeptal na toto:
Jak lze odstranit políčko Address 2?Jak lze dostat do popisku více hodnot (z více polí)? Zkouším to podle posledního odstavce, ale nebere mi to jiné nahrazovací vzorky (viz níže).
V nabídce REPLACEMENT PATTERNS je stále jen toto:
[title] == Content: Title[field_souradnice] == Content: Souřadnice[nothing] == Global: Custom text
Nevím jestli se tam další vzorky po přidání polí zobrazují automaticky, nicméně pokud je přidám do pole Text, tak mi v bublině zobrazí jen název, např. [field_info].
Předem děkuji za odpověď i za skvělý informační web (maxiorel.cz).

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den.

1. Políčko lze ukrýt třeba pomocí CSS, případně ve vašem vlastním modulu, když si implementujete hook_form_alter().

2. Popisek - myslíte bublinu v mapě? V nahrazovacích vzorcích ve Views pro dané políčko máte vždy hodnoty odpovídající políčkům přidaným v pořadí výše.

návštěvník

Ano, myslím tu bublinu v mapě. V těch nahrazovacích vzorcích mám pouze to co jsem uváděl bez ohledu na to kolik přidám nových polí. Funguje mi jen [title] :-(

Profile picture for user Jan Polzer

Trošku nepřesně se vyjadřujete, nebo já to blbě chápu. Pokud máte na mysli nahrazovací vzorky u bubliny a chcete tam mít něco jiného, než titulek uzlu, pak to vyřešte tak, že do seznamu polí přidáte Global: Vlastní Text, v něm pomocí vzorků přidáte HTML a obsah předchozích políček. Takto upravený Global: Vlastní text pak přidáte do bubliny, tedy vyberte ji z rozbalovací nabídky Popup text. Mám to takto třeba na mapě u webu www.brnomasaze.cz.

návštěvník

Asi si nerozumíme. Mám tam pole Global: Custom text a do něho jsem vložil [title] + [field_info]. Pole info je samozřejmě (u typu obsahu) vytvořené a obsahuje data. V bublině se ale zobrazuje pouze titulek a místo informací z toho políčka info vidím jen text [field_info] (závorky a mezi tím název pole). V přehledu těch nahrazovacích vzorků pole [field_info] není. U Popup Text mám nothing (tedy Custom text). Zkusím se v tom ještě vrtat, kdyby Vás k tomu něco napadlo, dejte prosím vědět.

návštěvník

Už to mám, to políčko Global: Custom text musí být jako poslední. To byl celý problém. Moje chyba, v článku to bylo jasně - "a nakonec políčko Global: Vlastní text". Díky.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru