Drupal 8 na subdoméně

Dobrý den, zkouším pracovat s drupalem 8, který jsem nainstalovala na subdoménu u Wedosu. Všechno proběhlo v pohodě, problém byl se zobrazováním adresy v příkazovém řádku, ale ten jsem odstranila. Teď jsem chtěla instalovat nové moduly a témata vzhledu, ale pokaždé mi to skončí u této hlášky: You don't have permission to access /subdom/fans2/core/authorize.php/ on this server. Podpora wedosu si s tím neví rady. Nedokázal byste mi poradit prosím vy? Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

Bohužel. Wedos má totiž poněkud nablblý systém správy domén a subdomén v jednom účtu. Není to klasický multihosting, ale jeden prostor, kde se to řídí pravidly v .htaccess. A ne vždy to funguje, jak má, ne vždy je to schopna podpora nastavit.

Ještě mě napadá, že tady by mohla mít vliv práva k souborům. V administraci Wedosu je funkce Opravit práva k souborům (nebo tak nějak), zkuste ji použít, zda to nepomůže.

návštěvník

Bohuzel, to jsem zkousela, ale nepomohlo to. Pry to predali technikovi, ale jestli ten to nastavi netusim. S drupalem 7 problemy nebyly. Chtela jsem zkusit novy, ale asi budu muset zustat u sedmičky.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru