Drupal 8 na subdoméně

Dobrý den, zkouším pracovat s drupalem 8, který jsem nainstalovala na subdoménu u Wedosu. Všechno proběhlo v pohodě, problém byl se zobrazováním adresy v příkazovém řádku, ale ten jsem odstranila. Teď jsem chtěla instalovat nové moduly a témata vzhledu, ale pokaždé mi to skončí u této hlášky: You don't have permission to access /subdom/fans2/core/authorize.php/ on this server. Podpora wedosu si s tím neví rady. Nedokázal byste mi poradit prosím vy? Děkuji.

Fórum: 

Reklama

Bohužel. Wedos má totiž poněkud nablblý systém správy domén a subdomén v jednom účtu. Není to klasický multihosting, ale jeden prostor, kde se to řídí pravidly v .htaccess. A ne vždy to funguje, jak má, ne vždy je to schopna podpora nastavit.

Ještě mě napadá, že tady by mohla mít vliv práva k souborům. V administraci Wedosu je funkce Opravit práva k souborům (nebo tak nějak), zkuste ji použít, zda to nepomůže.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Bohuzel, to jsem zkousela, ale nepomohlo to. Pry to predali technikovi, ale jestli ten to nastavi netusim. S drupalem 7 problemy nebyly. Chtela jsem zkusit novy, ale asi budu muset zustat u sedmičky.

Přidat komentář