Drupal 7 -upload obrázků

Dobrý den,

V Drupalu 7 mám vytvořený nový typ obsahu s polem image a ještě  s několika  dalšími poli. V image je nastaveno neomezené množství nahraných obrázků. Pokud jsem přihlášen jako administrator, není to žádný problém. Vytvořím nový obsah, do něho vložím nadpis, vyplním ostatní pole a potom nahrávám jeden obrázek za druhým, včetne přidání titulku obrázku. Po uložení mám vytvořený nový obsah s několika obrázky.

Problém je, když se přihlásím jako běžný uživatel. V tomto případě mi nejde opakovaně obrázek vložit. Při vložení se vůbec nezobrazí náhled obrázku a ani políčko pro nahrání dalšího obrázku. Musím kliknout na tlačítko "Náhled" a terpve se vložený obrázek objeví a s ním i políčko pro nahrání dalšího obrázku a tak dokola.

Oprávnění mám nastavená, nevíte kde muže být problém? Nebo Existuje pro Drupal 7 nějaký modul pro vícenásobná nahrání obrázků? Na 6 je toho dost ale na 7 jsem nic neobjevil.

Děkuji za odpověď

Petr

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, řekl bych, že to přeci jenom bude v oprávněních. Máte nastaven počet obrázků na neomezený?

návštěvník

Díky za odpověď. Stránky jsem testoval na lokálním serveru(WAMP server), kde se tyto problémy projevily. Přenesl jsem stránky na testovací server a všechno funguje normálně. Asi mám něco špatně nastavené u sebe.

S pozdravem

Petr

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru