Drupal 7 -upload obrázků

Dobrý den,

V Drupalu 7 mám vytvořený nový typ obsahu s polem image a ještě  s několika  dalšími poli. V image je nastaveno neomezené množství nahraných obrázků. Pokud jsem přihlášen jako administrator, není to žádný problém. Vytvořím nový obsah, do něho vložím nadpis, vyplním ostatní pole a potom nahrávám jeden obrázek za druhým, včetne přidání titulku obrázku. Po uložení mám vytvořený nový obsah s několika obrázky.

Problém je, když se přihlásím jako běžný uživatel. V tomto případě mi nejde opakovaně obrázek vložit. Při vložení se vůbec nezobrazí náhled obrázku a ani políčko pro nahrání dalšího obrázku. Musím kliknout na tlačítko "Náhled" a terpve se vložený obrázek objeví a s ním i políčko pro nahrání dalšího obrázku a tak dokola.

Oprávnění mám nastavená, nevíte kde muže být problém? Nebo Existuje pro Drupal 7 nějaký modul pro vícenásobná nahrání obrázků? Na 6 je toho dost ale na 7 jsem nic neobjevil.

Děkuji za odpověď

Petr

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, řekl bych, že to přeci jenom bude v oprávněních. Máte nastaven počet obrázků na neomezený?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díky za odpověď. Stránky jsem testoval na lokálním serveru(WAMP server), kde se tyto problémy projevily. Přenesl jsem stránky na testovací server a všechno funguje normálně. Asi mám něco špatně nastavené u sebe.

S pozdravem

Petr

Přidat komentář