Drupal 7 - Sprava textovych formatov

Dobry den /* v mojom pripade vecer :) */

Mam jeden mensi problem a nejak neviem ako ho vyriesit aci je to vobec mozne. 

Ide o to, že ja by som chcel aby sa to zobrazenie tykajuce sa vyberu formatu textu neozbrazovalo napriklad v diskusnom fore a pri komentaroch k clanku. Dalej by som chcel aby sa trebars pri komentovani clanku zobrazil len jednoduchy textovy format (bez editoru) a pri fore aby sa zase len ten druhy textovy format so zakladnimy html tagmi. 

Ako by sa to dalo spravit ?

Za odpoved vopred dakujem !

Fórum: 

Reklama

Výchozí textový formát nastavíte tak, že určitě jednotlivým uživatelským skupinám, které formáty mohou používat. Pak upravíte pořadí formátů v admin/config/content/formats. Uživateli se jako výchozí formát nabídne ten, který je nejvýše a na který má právo.

Vybíračku formátu můžete ukrýt třeba pomocí CSS, případně ve vlastním modulu, kde upravíte formulář pomocí funkce hook_form(). Nebo jednoduše, nainstalujte si modul Better Formats, který kromě mnoha dalších vylepšení pro práci s textovými formáty, umí i nastavit ukrytí vybíračky formátů.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Velmi pekne vam dakujem dost ste pomohli. A pravdu poviedac ani som necakal tak dobru radu. Ale ja by som bol aj rad keby niekto napise ze sa to da :D 

Este raz dakujem :)

Přidat komentář