Drupal 7: 16 příspěvků na stránku

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak nastavit 16 příspěvků na stránku ;) Proč tak; mám design se dvěma sloupci a 15 příspěvků způsobí, že dole "jeden chybí" ;) 

Na webu www.klusik.cz je vidět, jak to vypadá (29. 4. 2012 v 22.14...) s 20 příspěvky, už je to trochu moc, ale drupal povoluje jen 10/15/20 ;) Dá se tohle někde nastavit nějak "tvrději", klidně v settings.php nebo tak nějak? ;)

Pokoušel jsem se to gůglit jako "drupal 7 posts per page" a tak nějak všecko co jsem našel řeší, jak vlézt do administrace a kliknout na 15 ;) 

Díky moc za pomoc.

R. K.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, snadná pomoc. Použijte modul Views, v něm si tento výpis článků nadefinujte a určete si libovolné číslo, kolik jich má zobrazit.

návštěvník

Zdravím, díky ;) Views jsem se chtěl právě vyhnout (resp. to tak udělat až jako poslendí možnost), proto jsem doufal, že to D7 umí tak nějak "v defaultu" ;) 

Každopádně díky ;)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru