DPH

Řeším, jak nejlépe pro Ubercart vymyslet DPH. Našel jsem modul, který je zatím v testovací fázi a nějaké diskuze ve fórech, ale nevím jakou cestu se vydat, aby to přesně vyhovovalo české legislativě a zároveň v budoucnu fungovalo i pro DRUPAL 7.

D.

návštěvník

Pro Drupal 7 je samotný Ubercart také dostupný, ale pokud to s internetovým obchodem myslíte vážně, je lepší se pomalu začít orientovat na Drupal Commerce (defakto nástupce Ubercart). Na konci prázdnin by měl vyjít release candidate, takže již to půjde nasadit a používat. České podpora určitě také bude, obchod postavený na tomto řešení se bude dělat jako případovka na Drupal setkání v Brně (a možná bude vycházet i jako seriál na drupal.cz)

návštěvník

uc_dph jsem našel, ale asi tam jde zadat jenom jedno DPH a nepočítá to DPH u dopravy? Bude drupal commerce počítat i s DPH a asi bude jenom pro D7? Půjde jednoduše (když je to defakto nástupce UC) konvertovat data z UC do DC?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru