DPH

Řeším, jak nejlépe pro Ubercart vymyslet DPH. Našel jsem modul, který je zatím v testovací fázi a nějaké diskuze ve fórech, ale nevím jakou cestu se vydat, aby to přesně vyhovovalo české legislativě a zároveň v budoucnu fungovalo i pro DRUPAL 7.

D.

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, pro Drupal 6 toto http://drupal.org/project/uc_dph Jak to bude v sedmičce, netuším. Ostrý web s Ubercartem jsem na sedmičce ještě nestavěl.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Pro Drupal 7 je samotný Ubercart také dostupný, ale pokud to s internetovým obchodem myslíte vážně, je lepší se pomalu začít orientovat na Drupal Commerce (defakto nástupce Ubercart). Na konci prázdnin by měl vyjít release candidate, takže již to půjde nasadit a používat. České podpora určitě také bude, obchod postavený na tomto řešení se bude dělat jako případovka na Drupal setkání v Brně (a možná bude vycházet i jako seriál na drupal.cz)

uc_dph jsem našel, ale asi tam jde zadat jenom jedno DPH a nepočítá to DPH u dopravy? Bude drupal commerce počítat i s DPH a asi bude jenom pro D7? Půjde jednoduše (když je to defakto nástupce UC) konvertovat data z UC do DC?

Přidat komentář