Dotaz ohledně CCk

Dobrý den,

mám upravený typ obsahu "článek" a to tak, že mám standardní pole "titulek", 2 pole vytvořené pomocí cck a to "uvodník" a "uvodni_obrazek" a pak již jen standardní pole "obsah.

1. Titulek
2. Uvodnik
3. Uvodni_Obrazek
4. Obsah

Pomoci modulu Contemplate mám zobrazený ve výpisu na hlavní stránce pouze Titulek, Uvodnik a Uvodni_Obrazek a při rozkliknutí článku se zobrazí již jen Titulek a Obsah. Zajímá mě, jak se dá udělat, aby i pole "Uvodni_Obrazek", kde je nahraný obrázek k článku bylo odkazem na daný článek. Prostě aby i po kliknutí na obrázek uživatel přešel do článku a mohl číst obsah a nemusel ho nutit klikat pouze na Titulek. Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

V definici Contemplate šablony jednoduše vypíšete okolo obrázku HTML kód pro odkaz. URL článku pak získáte pomocí <?php print drupal_get_path_alias('node/'.$node->nid) ?>

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru