Dinamická zmena sírky témy podla views stránky

Ahoj. Dá sa nastasviť aby celková šírka témy aby sa prisposobovala zobrazovanej stránke views? Tu: http://osud.biz/comments/recent mám posledné komentáre. Musel som ale odobrať bloky aby sa to nemiešalo s texom a aj tak sa to trochu prekrýva. Na stránke kde je ale admin komentárov je viac stlpcov:

Název článku
Datum
Hostitel
Autor
Text Komentáře
Odpovědět
Zobrazit

Zmazat - plus toto

Upravit - plus toto

A celá stránka vysunie za tému na pravo. prípadne by ma zaujalo ako zmenšiť písmená len v generovanej views stránke alebo nejak nastaviť veľkosť ako šírku. Ďakujem.

 

Profile picture for user Jan Polzer

To musíte upravit v CSS. Obecně je s tabulkama problém. Je potřeba je dělat tak, aby měly tolik sloupečků, kolik se vejde do layoutu, případně si musíte vytvořit flexibilní layout. Natahování šířky webu podle nějakého vnitřku by asi šlo s pomocí CSS nebo s nějakým doplněním pomocí jQuery, ale já sám bych do něčeho takového nešel. Pokud má stránka jednou pevnou šířku, musíte se s tím při návrhu obsahu nějak vypořádat.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru