D7 - Zobrazení wysiwyg editoru

Dobrý den,

v mé instalaci Drupalu na lokále mě nejde zprovoznit zobrazování wysiwyg editoru (TinyMCE, FCK). Je to způsobeno tématem vzhledu, protože v jiných tyto editory fungují. Nejsem si přesně jistý, co mám udělat, abych dané editory zprovoznil. Jednou možností je upravit téma vzhledu tak, aby se editory rozchodily a druhou možností je nastavit uživatelské roli Redaktor jiné téma vzhledu pro editaci obsahu (v overlay) a jiné pro zobrazování stránek. Máte nějaké nápady?

Děkuji moc, Franta

Profile picture for user Jan Polzer

Pusťe si Firebug konzoli, zkuste načíst stránku s vkládáním uzlu a sledujte, jestli to napíše nějakou chybu. Pokud nemáte Firefox + Firebug, umí to v základu i Chrome.

návštěvník

Děkuji za radu. Váš postup jsem zatím nevyzkoušel, ale zprovoznil jsem to tak, že jsem nastavil možnost zobrazovat administrační téma vzhledu pro uživatele redaktor. Na webu zatím nepotřebuji zprovoznit wysiwyg pro anonymní uživatele. Ještě jednou díky.

Franta

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru