D7 - agregátor zdrojů

Fórum: 

Reklama

Koukám, že se někde stala chyba a nezobrazil se text :) tak ještě jednou:

Dobrý večer,

přidal jsem do agragátoru zdrojů server sokol.cz. Při načtení zpráv mi vyskočí chybová hláška: PDOException: ve funkci aggregator_save_item() (řádek: 156 v souboru /data/www/virtuals/zupabudecska.cz/modules/aggregator/aggregator.processor.inc). a data se nikde neobjeví. Nevíte kde by mohla být chyba a jak to rozchodit?

Tipuju, že modulu chybí nějaké tabulky v databázi. Co přesně to u PDO hlásí za chybu?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nic jiného než jsem napsal mi to nehlásí. Vypíše mi to zelené hlášení: Sokol.cz nabízí nový obsah, a pod tím červené chybové hlášení: PDOException: ve funkci aggregator_save_item() (řádek: 156 v souboru /data/www/virtuals/zupabudecska.cz/modules/aggregator/aggregator.processor.inc).

Dále se vypíše hlášení: Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později. - viz obrázek www.zupabudecska.cz/chyba.jpg

Zajímavé je, že mi to načetlo po několika chybách načetlo 31 zpráv (při jednom z posledních pokusů 7), ale hlášku to vypíše vždy při pokusu o obnovení nebo při spuštění cronu.

No, na řádku 156 je tam příkaz pro smazání položek z tabulky aggregator_item. Takže koukněte, zda v databázi tu tabulku vůbec máte a není-li tedy porušena.

Pak ověřte, jestli není problém s oprávněníma pro přístup k databázi, tedy s mazáním dat v tabulkách.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tabulka v databázi existuje a přístup by měl být v pořádku. Zatím to nechám být, funkce to není důležitá. Nyní chci stejně stránky přesunout na jiný hosting, tak se tím budu zabývat později.

Děkuji za rady

Přidat komentář