D7 - agregátor zdrojů

návštěvník

Koukám, že se někde stala chyba a nezobrazil se text :) tak ještě jednou:

Dobrý večer,

přidal jsem do agragátoru zdrojů server sokol.cz. Při načtení zpráv mi vyskočí chybová hláška: PDOException: ve funkci aggregator_save_item() (řádek: 156 v souboru /data/www/virtuals/zupabudecska.cz/modules/aggregator/aggregator.processor.inc). a data se nikde neobjeví. Nevíte kde by mohla být chyba a jak to rozchodit?

Profile picture for user Jan Polzer

Tipuju, že modulu chybí nějaké tabulky v databázi. Co přesně to u PDO hlásí za chybu?

návštěvník

Nic jiného než jsem napsal mi to nehlásí. Vypíše mi to zelené hlášení: Sokol.cz nabízí nový obsah, a pod tím červené chybové hlášení: PDOException: ve funkci aggregator_save_item() (řádek: 156 v souboru /data/www/virtuals/zupabudecska.cz/modules/aggregator/aggregator.processor.inc).

Dále se vypíše hlášení: Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později. - viz obrázek www.zupabudecska.cz/chyba.jpg

Zajímavé je, že mi to načetlo po několika chybách načetlo 31 zpráv (při jednom z posledních pokusů 7), ale hlášku to vypíše vždy při pokusu o obnovení nebo při spuštění cronu.

Profile picture for user Jan Polzer

No, na řádku 156 je tam příkaz pro smazání položek z tabulky aggregator_item. Takže koukněte, zda v databázi tu tabulku vůbec máte a není-li tedy porušena.

Pak ověřte, jestli není problém s oprávněníma pro přístup k databázi, tedy s mazáním dat v tabulkách.

návštěvník

Tabulka v databázi existuje a přístup by měl být v pořádku. Zatím to nechám být, funkce to není důležitá. Nyní chci stejně stránky přesunout na jiný hosting, tak se tím budu zabývat později.

Děkuji za rady

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru