CZ doména a Hostgator

Dobrý den,
mám potíže s nastavením domény "pohybtelu.cz" na hostingu "hostgator" a protože vím, že s ním máte zkušenost, chtěl bych Vás požádat o radu. Hostgatora využívám již přes rok a mám na něm 6 domén typu .net a .com, které fungují dobrě. Ovšem před 14 dny jsem zakoupil přes "Gigaserver" doménu "pohybtelu.cz" a celkem komplikovaně jsem nastavoval nameservery na "ns2900.hostgator.com, ns2899.hostgator.com". Ale zdá se, že se mi to podařilo a pod doménou se zobrazí nová instalace Drupalu. Tím se dostávám k jádru problému. Přidání domény přes Cpanel proběhlo bez chyby a DNS záznamy jsou v porovnání s předchozími 6 schodné. Bohužel při přihlášování do administrace Drupalu (pohybtelu.cz) či odhlašování nebo ukládání nastavení v overlay rezimu, mě stránky přesměrovávají na mou hlavní doménu hostingu (midnighthologram.com). Poroblém přisuzuji chybnému nastavení DNS záznamu, bohužel nemám s nastavováním DNS zkušenosti. Setkal jste se již s něčím podobným? Nevěděl by jste jak tento problém řešit? Předem děkuji za odpvěď
S pozdravemPetr Šrutka

Profile picture for user Jan Polzer

Hm, to bych na DNS neviděl. Spíše na nějakou chybu v nastavení na HostGatoru. Nechal jste nově přidanou doménu směrovat do jiné složky, než původní web? Nepřidal jste to omylem jako alias místo jako addon domain? Nemáte nastaveno nějaké přesměrování v .htaccess v rootu nového webu?

návštěvník

Nakonec byla chyba při instalaci Drupalu. Tzn. Po nastavení domény jsem pro instalaci drupalu použil nástroj hostgatoru "QuickInstall" a při nastavování jsem se spletl. Zadal jsem špatnou URL.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru