Contact + Contact form block - určení šířky vstupních polí formuláře

Dobrý den,

již jednou jsem se zde http://www.maxiorel.cz/formular-v-bocnim-sloupci-blok na maxiorlu ptal na formuláře. Vytvořil jsem jej pomocí Contact + Contact form block a umístil do levého sloupce. Jsou v něm pouze tři textfields (jméno, email, předmět) a text area.

Zatímco textarea se zformátuje na šířku bloku správně (95%), username taky, tak textfields Jméno: a Předmět zasahují do hlavního obsahu a hodně :-). Nevím si rady, kde mám najít tyto prvky (id="edit-mail-wrapper" a id="edit-subject-wrapper"). Když se pomocí Firebugu podívám na info o těchto prvcích tak mají size="60" a maxlength="255".

Potřeboval bych tedy poradit, jak změnit hodnotu size.

Předem diky za odpovědi

Fórum: 

Reklama

Ještě doplním. Zkoušel jsem to i pomocí Webform + Webform block a měl jsem stejný problém. Tady navíc přebírá formulář vzhled stránky (node) a špatně jej interpretuje. Je to rozhozený!

Stylama to určitě půjde i bez úpravy toho parametru size. Jenomže takhle naslepo to nedám dohromady.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díky, zítra se s tím popasuju a dám vědět.

Dobrý den,

 

takže, zabralo to! Připsal jsem styly pro input. Nepomohla však vlastnost size, ale musel jsem nastavit vlastnost width.

Jasně. Jinak, size není vlastnost CSS, zatímco width je. Size je pouze nastavení šířky v podobě počtu znaků v HTML, zatímco width nastavuje počet pixelů v CSS.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Prosím mohl by jste uvést nebo odkázat na CSS styl, který problém vyřešil?
 
Nedaří se mi tělo zprávy kontaktního formuláře "textarea" vycentrovat přesně a přispůsobit nebo odstranit posuvník-grippie.

Děkuji za odpověd.

Přidat komentář