CKEditor - výchozí jazyk pro uživatele

Dobrý den, můžete mi poradit kde se dá nastavit výchozí jazyk pro uživatele? Když založím nového usera, tak je u něj (RICH TEXT EDITOR SETTINGS) angličtina.

Profile picture for user Jan Polzer

Nevím, zkuste spíše použít modul Wysiwyg a CKeditor dát do něj. Není ten anglický text způsoben tím, že jenom chybí překlad? To se pak dá jednoduše napravit.

Jakou máte verzi Drupalu?

návštěvník

U profilu uživatelů je sice jako výchozí jazyk pro CKeditor angličtina, ale zobrazení je v pohodě v češtině. Jen trochu mate ten select, ale to nevadí. Jinak k tomu modulu Wysiwyg - v čem je to lepší/vhodnější než použít přímo modul CKeditor?

Profile picture for user Jan Polzer

Wysiwyg zobrazuje editor na základě zvoleného formátu textu, CKeditor tuším na základě toho, zda jde o velké textové pole a zda to uživatel chce. Dále pro Wysiwyg existuje spousta dalších spolupracujících modulů, ale nedovedu říci, zda jsou ve větším počtu, než pro CKeditor.

Každopádně Wysiwyg Vám velmi jednoduše umožní mít na jednom webu více editorů. Pro hlavního pisálka třeba TinyMCE nebo CKeditor, pro běžné přihlášené a anonymní uživatele, kteří píšou komentáře a mají k dispozici jenom Filtered HTML můžete nasadit NicEdit a pro nějakého hardcore admina třeba markItUp nebo EpicEditor s podporou markdownu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru