Chybové hlášení po přidání obsahu

Kromě Drupal 7.7 na svůj server jsem si nainstaloval Acquia Drupal na lokální PC. Vždy odzkouším moduly, přidání obsahu atd. nejdříve na lokálu a pak teprve na server. Jednou jsem musel přeinstalovat Acquia Drupal na lokálním PC. Ze serveru jsem tedy překopíroval obsah webu, z MySQL jsem podle návodu v knize provedl export tabulek. Pak v Aquia Drupal vytvořil new user totožný s názvem vyexportované tabulky a heslem a nakonec jsem importoval databázi.

Web se mi na lokálním PC bez problému zobrazí, mohu dokonce vkládat obsah a dokonce se uloží, ale přesto se mi zobrazí toto chybové hlášení. :

Warning: file_put_contents(temporary://filA550.tmp) [function.file-put-contents]: failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed ve funkci file_unmanaged_save_data() (řádek: 1859 v souboru C:\Users\Petr\Sites\nejakyweb\includes\file.inc).
Soubor nelze vytvořit.

Kde dělám chybu při importu? Dá se to z tohoto hlášení objasnit? Dokonce jsem nechal celý web na lokálním PC s atributem A, RO jsem odstranil.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, to evidentně souvisí s právy pro přístup k souborům. To máte Windows 7? Jakou složku máte v Drupalu nastavenu jako dočasnou? Viz Konfigurace > Média > Systém souborů.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru