Chybové hlášení po přidání obsahu

Kromě Drupal 7.7 na svůj server jsem si nainstaloval Acquia Drupal na lokální PC. Vždy odzkouším moduly, přidání obsahu atd. nejdříve na lokálu a pak teprve na server. Jednou jsem musel přeinstalovat Acquia Drupal na lokálním PC. Ze serveru jsem tedy překopíroval obsah webu, z MySQL jsem podle návodu v knize provedl export tabulek. Pak v Aquia Drupal vytvořil new user totožný s názvem vyexportované tabulky a heslem a nakonec jsem importoval databázi.

Web se mi na lokálním PC bez problému zobrazí, mohu dokonce vkládat obsah a dokonce se uloží, ale přesto se mi zobrazí toto chybové hlášení. :

Warning: file_put_contents(temporary://filA550.tmp) [function.file-put-contents]: failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed ve funkci file_unmanaged_save_data() (řádek: 1859 v souboru C:\Users\Petr\Sites\nejakyweb\includes\file.inc).
Soubor nelze vytvořit.

Kde dělám chybu při importu? Dá se to z tohoto hlášení objasnit? Dokonce jsem nechal celý web na lokálním PC s atributem A, RO jsem odstranil.

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, to evidentně souvisí s právy pro přístup k souborům. To máte Windows 7? Jakou složku máte v Drupalu nastavenu jako dočasnou? Viz Konfigurace > Média > Systém souborů.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

:-) velmi děkuji za pomoc, bylo to v - "Cesta k veřejnému systému souborů"...

Přidat komentář